Hikayemiz

Biz çekirdek aile olarak 2007 senesinin Ağustos ayında Labrys Çiftliği yolculuğumuza başladık.  

Labrys markası Akhisar’ın mitolojik geçmişine dayanıyor. Labrys, geçmiş çağlarda Akhisar’ın (Thyateria) bir simgesi olarak çift yüzlü balta anlamına geliyor. Bu çiftyüzlü balta simgesi Akhisar’ın tarihinde çok defa karşımıza çıkıyor. Biz de topraklarımızın geçmişinden esinlendik ve çiftliğimize bu ismi verdik. 

Çiftliğimiz, Akhisar’ın Kayganlı Köyü’nde yer alıyor. Biz burada tam on yıldır büyük bir özveriyle, doğaya saygı duyarak, sağlıklı bir gelecek için iyi tarım sertifikalı CEVİZ ve BADEM üretiyoruz.

Ürünlerimizin lezzeti arazimizdeki duru suyumuzdan, et kurutulacak kadar temiz olan taptaze havasından ve minerali zengin bereketli toprağımızdan gelir.

Yani kısaca arazimizin havası, suyu, toprağı mis gibidir.  Yolunuz düşerse mutlaka bekliyoruz ☺ 

Ürünlerimizi size nasıl ulaştırıyoruz?

Şimdilik haftanın her günü teslimat yapabiliyoruz. Her gün güneş doğar doğmaz çalışmalar başlıyor. Siparişleriniz özenle paketleniyor. 

Biz paketlemelerimizi her ne kadar özenle yapsak da, bazı durumlarda kargo süreçleri sebebi ile ürünler sizlere hasarlı şekilde teslim edilmiş olabiliyor.

Bu gibi durumda lütfen canınızı sıkmayın. Bizimle iletişime geçtiğinizde sorununuza en kısa sürede çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz.

Labrys Çiftliği olarak bu yola çıktığımızda en büyük amacımız, doğru ve sağlıklı şekilde ürettiğimiz ceviz, bademlerimizi ve onlara bağlı diğer ürünlerimizi olabilecek en iyi fiyatlarla sizlere ulaştırmaktı. Bu doğrultuda sizlerden ürünlerimizle ilgili aldığımız olumlu dönüşler bizi çok ama çok mutlu ediyor ve hep daha iyisini yapmak için bizi cesaretlendiriyor ☺